3 300 000,- Kč

Prodej rodinného domu

Mnetěš

Těším se na Vás při osobní prohlídce

Nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu 3+1 v obci Mnetěš nedaleko Roudnice nad Labem. Dům má dvě nadzemní podlaží a je nepodsklepený, samostatný. Ve spodní části domu může být kuchyně a obývací pokoj. Dále menší sklad vedle něhož je samostatná koupelna - koupelna by šla rázem zvětšit a zase samostatná toaleta. V horním patře, kam se dostaneme po betonových schodech jsou další dvě místnosti sloužící jako ložnice a také vstup na nedokončenou terasu, případně by zde mohl vzniknout další pokoj.
Dům je napojený na všechny veřejné sítě, tj. plynovod, elektřina, voda a kanalizace.
Vzhledem ke stáří domu jsou zde nízké stropy. Podlahy jsou betonové, v horním patře dřevěné. Jsou zde plastová okna a plastové vchodové dveře. Dům je ale jinak před kompletní rekonstrukcí určen Vám, kteří si bydlení chcete od základu přizpůsobit podle svého vkusu a stylu.
Mnetěš je obcí na úpatí hory Říp. Je také první obcí Ústeckého kraje na cestě z Prahy po silnici Praha -Teplice. V bezprostřední blízkosti vede dálnice D8. Oba sjezdy jsou v obou směrech cca 10 km od Mnetěše. V obci je základní a mateřská škola a také hostinec s kulturním sálem a obchod s potravinami.
K inzerci kromě fotek připojujeme i matterport, můžete tedy i dům shlédnout v klidu domova a pokud Vás tato nemovitost zaujme, dům Vám osobně ráda ukáže makléřka nemovitosti Jana Čmejlová.
Majitel si vyhrazuje právo prodat nejlepší nabídce. Ev. číslo: 647477.

dům pod ŘípemMnetěš
DálniceD8
před rekonstrukcí3+1
zahradakolem celého domu
v obciobchod a hostinec

Fotogalerie

Kontakt na makléře

777 103 137
cmejlova@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT