Prodej pozemku, Trvalý travní porost, 5920 m2 prodáno

Michalovice, okres Litoměřice, Ústecký

22 Kč za m2
Nabídnout cenu
ID
630189
Umístění objektu
Samota
Plocha
5920 m2
Marcel Škuta
Marcel Škuta
797 635 788
skuta@dumrealit.cz
Espresso
Mírové náměstí 103/27
OD Sever - 3. patro
Ústí nad Labem 400 01
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej pozemku zapsáno na katastru jako trvalý travní porost. Pozemek má rozlohu 5920 m². Pozemek je na okraji obce Michalovice s nádherným výhledem do středočeské krajiny. K pozemku je výborná dostupnost. Parcelní číslo je 450 . Cena je 130.000,- Kč Ev. číslo: 630189.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT