Prodej pozemku, Komerční výstavba, 9231 m2

Merklín, okres Karlovy Vary, Karlovarský

4 615 500 Kč
cena včetně právního servisu a odměny zprostředkovatele
ID
634914
Umístění objektu
Samota
Plocha
9231 m2
Petr Kraus
Petr Kraus
734 766 184
p.kraus@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
10 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o celkové výměře 9.231 m², územním plánem (změnou číslo 1) obce Merklín je část pozemku o výměře cca 5.200 m² určena jako územní rezerva k výstavbě komerční občanské vybavenosti, například malého hotelu, penzionu, či apartmánového domu. Zbývající část tvoří vzrostlý bukový les. Pozemek je orientován jižně až jihozápadně. Na pozemku se nachází zdroj podzemní vody, lze zřídit vrt. Likvidaci splaškových je možné řešit bio-septikem s dočištěním umístěným na pozemku. Plyn a elektřina jsou v dosahu cca 250m. K pozemku je v současnosti přístup pouze po zpevněné polní cestě. V současné době lze stavět stavby pro zemědělství, například objekty zázemí. V blízkosti pozemku je lesní rybník. Zajímavá investice. Ev. číslo: 634914.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací