Prodej stavebního pozemku Mělník Mlazice

1175 + 242 m2 příjezdové cesty

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zcela rovného stavebního pozemku v obci Mělník – Mlazice. Pozemek o výměře 1175 m² ve tvaru čtverce o rozměrech přibližně 32 x 36 m vznikl rozdělením původního pozemku na dva přibližně stejně velké pozemky a příjezdovou cestu. V současné době probíhá zápis na katastru dle geometrického plánu, přidělené parcelní číslo je 2902/6. Pozemek je primárně nabízen pro výstavbu rodinného domu, nicméně dle územního plánu je situován ve smíšeném obytném území, což je univerzální území pro bydlení, obchod, služby, provozovny i administrativu a nabízí tak další možnosti využití. O vhodnosti umístění rozhoduje město v součinnosti se stavebním úřadem. S pozemkem se prodává rovněž ideální polovina příjezdové cesty, jejíž celková výměra činí 495 m², šíře 8 m pak zajišťuje zcela bezproblémový přístup k pozemku včetně těžké techniky. Celková výměra pozemku určeného k prodeji činí v součtu 1422,5 m². V příjezdové cestě jsou již umístěny přípojky k sítím – voda, kanalizace a elektřina. Plyn vede v zemi na hranici pozemku, přípojku lze dodatečně vybudovat. Orientaci stavby lze prakticky díky rovině a čtvercovému tvaru pozemku orientovat na všechny světové strany, převažovat bude zřejmě směr JZ.
Městská část Mlazice je od historického centra města vzdálena cca 3,5 km, velmi dobře dostupná autem, nejbližší zastávka bus MHD je cca 500 m. Okolí je rovinaté, převažuje zástavba rodinných domů, ale díky smíšené zástavbě jsou zde i objekty podnikatelských subjektů. Město Mělník nabízí kompletní infrastrukturu a občanskou vybavenost, výborné spojení do Prahy (bus cca 40 min metro Ládví). Pro více informací kontaktujte makléře krom termínu 11.3.-20.3. Ev. číslo: 638364.

1422Výměra
32 x 36 mOrientační rozměry
Elektřina, voda, kanalizaceSítě (plyn na hranici pozemku)
10 min pěškyZastávka MHD (BUS, vlak)
3,5 kmCentrum

Fotogalerie

Kontakt na makléře

603 564 121
pomekac@dumrealit.cz
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Clever
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT