Prodej pozemku, Pro bydlení, 970 m2

Máslovice, okres Praha-východ, Středočeský

7 800 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
642689
Plocha
970 m2
Martin Táčner
Martin Táčner
603 421 773
tacner@dumrealit.cz
Progres
Riegrova 196/8
Kralupy nad Vltavou 278 01
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemku se započatou stavbou, kde lze okamžitě pokračovat ve výstavbě.
Chcete bydlet na klidném místě, kde se nemusíte o své děti bát a můžete je s klidným srdcem pustit ven? Toužíte po místě v dosahu krásné přírody? Sníte o tom mít v blízkosti svého domu možnost sportovního vyžití? Potřebujete zároveň užívat výhod, které Vám poskytuje blízkost hlavního města Prahy? Pak právě Vám nabízíme nádherný prosluněný stavební pozemek v samém centru obce Máslovice.
Malebná obec se nachází v blízkosti Prahy (do 20 minut autem a 30 minut autobusem PID na stanici metra Kobylisy), ale rozhodně není žádným bezduchým satelitem. Máslovice leží nad údolím řeky Vltavy, jsou součástí přírodního parku Dolní Povltaví a nachází se zde přírodní rezervace Máslovická stráň.
Máslovicemi vede oblíbená cyklostezka, kterou se lze dostat podél Vltavy až do pražských Holešovic. Zároveň tu najdete udržované sportovní a dětské hřiště. V obci je mateřská škola, Muzeum másla, architektonicky ceněná hospoda s tanečním sálem a vyhledávaná řemeslná pekárna. Máslovice jsou také proslulé svým bohatým kulturním životem, kdy se zde několikrát do roka pořádají akce oblíbené a vyhlášené v Praze a širokém okolí (Máslovické posvícení, Máslovické vinobraní, Máslovická šlápota, Masopust…)
Pozemek o velikosti 970 m², který Vám nabízíme, je na slunném místě, v centru obce, avšak ve slepé ulici mezi původní zástavbou. Jsou zde jak vzrostlé, tak nově vysazené ovocné stromy a keře, které Vám nabídnou příjemný stín a osvěžení plné vitamínů. Parcela je kompletně zasíťovaná dostupnými inženýrskými sítěmi (voda, elektřina, plyn). Přípojka vody je již osazena vodoměrem, ve vodoměrné šachtě. U elektřiny je zaplacen rezervovaný příkon, je osazen elektroměr a je zde i připojená stavební rozvodnice. Kanalizace je v současné době ve fázi příprav a s přípojkou k tomuto pozemku je již v projektu kanalizace počítáno.
Součástí prodeje je i projekt rodinného domu včetně vydaného stavebního povolení. Snahou u nabízeného projektu bylo vytvořit za relativně málo peněz, hodně užitečné a přitom pěkné a kvalitní muziky. Vznikl tak návrh roztomilého rodinného domku (4+kk s pracovnou a dvěma koupelnami), kde bylo vše promyšleno do nejmenšího detailu a efektivně byl využit každý centimetr místa. Zároveň vše bylo koncipováno tak, aby domeček citlivě zapadl do okolní zástavby a stal se příjemným a praktickým místem k životu. Na pozemku již byly provedeny zemní práce a byla zbudována základová deska. Je samozřejmě možné, nechat si projekt přepracovat a následně upravit i stávající základovou desku, tak aby vše vyhovovalo Vašim představám.
Prodávající si vyhrazuje právo, že v případě více zájemců, bude pozemek prodán zájemci s nejvyšší nabídkou. Ev. číslo: 642689.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT