Prodej pozemku, Pro bydlení, 970 m2

Máslovice, okres Praha-východ, Středočeský

7 800 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
642689
Plocha
970 m2
Martin Táčner
Martin Táčner
603 421 773
tacner@dumrealit.cz
Progres
Třída Legií 499
Kralupy nad Vltavou 278 01
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

prodej pozemku se započatou stavbou, kde lze okamžitě pokračovat ve výstavbě.
Chcete bydlet na klidném místě, kde se nemusíte o své děti bát a můžete je s klidným srdcem pustit ven? Toužíte po místě v dosahu krásné přírody? Sníte o tom mít v blízkosti svého domu možnost sportovního vyžití? Potřebujete zároveň užívat výhod, které Vám poskytuje blízkost hlavního města Prahy? Pak právě Vám nabízíme nádherný prosluněný stavební pozemek v samém centru obce Máslovice.
Malebná obec se nachází v blízkosti Prahy (do 20 minut autem a 30 minut autobusem PID na stanici metra Kobylisy), ale rozhodně není žádným bezduchým satelitem. Máslovice leží nad údolím řeky Vltavy, jsou součástí přírodního parku Dolní Povltaví a nachází se zde přírodní rezervace Máslovická stráň.
Máslovicemi vede oblíbená cyklostezka, kterou se lze dostat podél Vltavy až do pražských Holešovic. Zároveň tu najdete udržované sportovní a dětské hřiště. V obci je mateřská škola, Muzeum másla, architektonicky ceněná hospoda s tanečním sálem a vyhledávaná řemeslná pekárna. Máslovice jsou také proslulé svým bohatým kulturním životem, kdy se zde několikrát do roka pořádají akce oblíbené a vyhlášené v Praze a širokém okolí (Máslovické posvícení, Máslovické vinobraní, Máslovická šlápota, Masopust…)
Pozemek o velikosti 970 m², který Vám nabízíme, je na slunném místě, v centru obce, avšak ve slepé ulici mezi původní zástavbou. Jsou zde jak vzrostlé, tak nově vysazené ovocné stromy a keře, které Vám nabídnou příjemný stín a osvěžení plné vitamínů. Parcela je kompletně zasíťovaná dostupnými inženýrskými sítěmi (voda, elektřina, plyn). Přípojka vody je již osazena vodoměrem, ve vodoměrné šachtě. U elektřiny je zaplacen rezervovaný příkon, je osazen elektroměr a je zde i připojená stavební rozvodnice. Kanalizace je v současné době ve fázi příprav a s přípojkou k tomuto pozemku je již v projektu kanalizace počítáno.
Součástí prodeje je i projekt rodinného domu včetně vydaného stavebního povolení. Snahou u nabízeného projektu bylo vytvořit za relativně málo peněz, hodně užitečné a přitom pěkné a kvalitní muziky. Vznikl tak návrh roztomilého rodinného domku (4+kk s pracovnou a dvěma koupelnami), kde bylo vše promyšleno do nejmenšího detailu a efektivně byl využit každý centimetr místa. Zároveň vše bylo koncipováno tak, aby domeček citlivě zapadl do okolní zástavby a stal se příjemným a praktickým místem k životu. Na pozemku již byly provedeny zemní práce a byla zbudována základová deska. Je samozřejmě možné, nechat si projekt přepracovat a následně upravit i stávající základovou desku, tak aby vše vyhovovalo Vašim představám.
Prodávající si vyhrazuje právo, že v případě více zájemců, bude pozemek prodán zájemci s nejvyšší nabídkou. Ev. číslo: 642689.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT