CENA NEMOVITOSTI PO VÝRAZNÉ SLEVĚ: 5.650.000,- Kč

Prodej vícegeneračního domu s rozlehlým pozemkem, obec Markvartice

Představuji Vám k prodeji rodinný dům- bývalou hospodářskou usedlost, která se nachází v obci Markvartice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej nemovitosti v osobním vlastnictví. Jedná se o vícegenerační rodinný patrový dům s prostornou půdou a s možností vybudovat další místnosti k bydlení. V domě byla započata rekonstrukce přízemních částí, kde vznikla samostatná bytová jednotka o dispozici 1+1 pod uzavřením. Dále je v přízemí kotelna se pracovními místnostmi včetně prostoru k uskladnění tuhého paliva.
Topení je rozvedeno po celém domě do radiátorů. Téměř v celém domě byla vyměněna okna. Voda je čerpána z obecního řádku. Kanalizace je svedena do septiku. Téměř v celém domě došlo k výměně oken. Ostatní jsou k dispozici a připraveny na vsazení.
Ve druhém patře je velmi prostorné bydlení a i zde byly započaty práce. Všechen nakoupený materiál zde zůstane pro jejich dokončení. Tyto prostory jsou řešeny jako bytová jednotka 7+1 s terasou. Z té je impozantní výhled do okolí. Kuchyň je moderně propojena s velkou obývací místností. Tyto prostory jsou otevřené pro navození pocitu rodinné pohody. Té napomáhá i nový funkční krb. Ostatní místnosti jsou zcela samostatné.
Součástí této nemovitosti je menší domek, dříve kolaudovaný jako autoservis. Lze jej přebudovat opět na bydlení a užívat jej jako hostinský dům. I zde jsou připravena nová okna na výměnu. Dále na dvoře stojí velká stodola, kdysi sloužící především pro hospodářské účely. Ta byla a je stále pečlivě udržována. Její využití může být zcela všestranné.
Nemovitost se nachází v blízkosti národního parku Česko Saské Švýcarsko a vzhledem ke strategickému umístění je zde možnost vybudovat rekreační středisko či pension. Pozemek u domu je o rozloze 3546 m², v němž je zahrnuta i další stavební parcela. V okolí domu v rámci několika metrů se nachází obecní úřad, škola, školka, obchod, pošta, společenský dům a hostinec, fotbalové hřiště, benzínová pumpa a autobusová zastávka, která má spoje do okolních měst a obcí (Děčín, Česká Kamenice, Benešov nad Ploučnicí). Hezké místo pro bydlení či podnikatelský záměr. S nemovitostí Vás rádi seznámíme. Neváhejte nás kontaktovat. NEMOVITOST JE PO VELMI VÝRAZNÉ CENĚ. Ev. číslo: 644895.

bytová jednotka 1+kkpod uzavřením
7+1 horní patro budovy+ terasa
Samostatná velká stodolaGarážové stání
Krátká dojezdová vzdálenost do okolních měst
Okrajová část obce - klid a soukromí

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT