Pronájem komerčního objektu, Restaurace, 300 m2

Pod Panoramou, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

25 000 Kč za měsíc
Nabídnout cenu
ID
647370
Užitná plocha
300 m2
Zastavěná plocha
200 m2
Plocha pozemku
300 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
20 KWh/m2/rok
Garáž
Ne
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
23 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kavárny v objektu proslavené výletní kavárny a hotelu Panorama. Celková rozloha kavárny cca 300 m² nabízí krásný prosluněný prostor kde jsou stoly, lavice, za dobovými dveřmi je další využitelný prostor. Kapacita kavárny je cca 80 lidí. Je zde částečně vybavený bar, vzadu kuchyně. Do objektu je přivedena voda, vytápění zajišťuje plynový kotel, ohřev teplé vody bojler. Historie objektu sahá do roku 1859, kdy Ernst Adolf Lucha získal (komplikovaně) povolení od kláštera v Teplé na vykácení zdejšího lesa a výstavbu zdejší kavárny. 19. května 1872 se otevřela zdejší výletní kavárna s nádherným výhledem na Mariánské lázně a zdejší okolí, ještě za dob plného provozu Mariánských Lázní se na Panoramě scházeli hoteloví hosté na snídani, aby si vychutnali zdejší výhled, později se zde pořádali dětské dny, objekt byl v majetku českých drah, od roku 1998 je v soukromém vlastnictví. Do objektu je zaveden plyn, elektřina, je napojena na kanalizaci a vodovodní řad. Vytápění zajišťují plynové kotle. V zadní části objektu jsou garáže, dílny, kotelny a technické zázemí. V současné chvíli je 6 bytů pronajato. V Mariánských Lázních je veškerá občanská vybavenost včetně úřadů, bank, restaurací, obchodů, jsou zde supermarkety LIDL, PENNY, TESCO, Kaufland, BILLA, DM, Planeo elektro, JYSK, super ZOO, TAKKO, KIK, Deichmann. Mariánské Lázně jsou úžasné místo pro život i odpočinek, jsou prošpikované sítí turistických, cyklistických a běžkařských tras. Sportovcům je k dispozici plavecký bazén, sportovní areál Viktorka, plochá dráha, zimní stadion pro bruslaře, lyžařská sjezdovka s lanovkou, jezdecká škola, tenisové kurty, v létě je v provozu koupaliště Lido s písečnou pláží. Úžasné městské parky nabízí krásná zákoutí: Kolonádu se zpívající fontánou a přilehlý labutí park, Ferdinandův pramen, Lesní pramen, Rudolfův pramen, Medvědí pramen, Geologický park, obůrku Hvozd s daňky a jeleny. V dosahu do 25 km jsou přírodní rezervace a turistické cíle: rašeliniště a naučná stezka Kladská, přírodní rezervace Smraďoch a Vlček, státní zámek Bečov, státní zámek Kynžvart, hrad a krásné město Loket, klášter Teplá, blízké klimatické Lázně Kynžvart, nejvyšší vrchol Slavkovského lesa Lesný (983 m) kudy vede mezinárodní evropská dálková turistická trasa E3. Ev. číslo: 647370.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT