Pronájem komerčního objektu, Restaurace, 120 m2

Hlavní třída, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

40 000 Kč za měsíc
plus 12.000,-Kč poplatky
ID
635353
Užitná plocha
120 m2
Zastavěná plocha
120 m2
Plocha pozemku
120 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Přízemní
Podlaží
1
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Garáž
Ne
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
25 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje přenechání nájmu a odkoupení vybavení restaurace Medité v centru Mariánských Lázní. Restaurace je schopna okamžitého provozu. Restaurace, ke které patří skvělá venkovní terasa patří oddělený salonek pro uzavřenou společnost v přízemí budovy, také sklad a šatna. Majitel budovy prodá a přenechá za odstupné 500.000,-Kč kompletně vybavenou restauraci, která má kapacitu cca 50 - 70 míst včetně kuchyňského, barového vybavení, nábytku, lednic na víno atd.. Poté co zájemce uhradí cenu za vybavení bude pokračovat v nájmu u majitele budovy. Nejedná se o prodej prostor!! Více informací u makléře. Ev. číslo: 635353.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací