Pronájem komerčního objektu, Obchodní prostory, 75 m2

Chebská, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

9 500 Kč za měsíc
+popl. 2000 Kč, více informací v RK
ID
636213
Užitná plocha
75 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
16 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor o celkové rozloze 75 m², kde aktuálně funguje obchod s potravinami. Jedná se o prostor v majetku města ML s nízkou měsíční platbou. Majitel požaduje odstupné ve výši 500.000,-Kč za vybavení obchodu spolu se zásobami. Jedná se o prodej konkrétně: mrazící pulty, chladící pulty, 2 lednice, regály, zboží, registrační pokladna, váha. Možné je přenechat celý business včetně zaměstnanců. Prostor má zázemí, kde je sklad, sociálka - toaleta, místnost s výlevkou pro úklid, menší kuchyňský dřez pro mytí nádobí. Prostor má vstup s prosklenými dveřmi a výkladní skříní přímo do ulice Chebská, kde je velký pohyb lidí, je zde zastávka trolejbusu 7,6 a 10. Vytápění zajišťuje plynový kotel. Komerční prostory mají vstup i ze zadní části domu, z vnitrobloku, kde je možné parkování pro zásobování i pro cca 2 auta provozovatele. V okolí je veškerá občanská vybavenost, nedaleko je nádraží, centrum Nová Chebská je vzdálena cca 300 metrů, zde je LIDL, Kaufland, Tesco, DM, expert elektro, Penny, Takko, Deichmann atd.. V lokalitě je veškerá občanská vybavenost, Mariánské Lázně se tento rok staly součástí světového kulturního dědictví UNESCO, město je plné parků, výborných restaurací, pramení zde léčivé prameny, všeobecně je zde výborná a kvalitní pitná voda. Město je zasazeno v krásné přírodě a není daleko od německých hranic, do Prahy jezdí Pendolino každé 2 hodiny. Ev. číslo: 636213.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací