Prodej ostatní, Jiný, 22 m2

Komenského, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

480 000 Kč
informace v realitní kanceláři   
ID
645406
Užitná plocha
22 m2
Konstrukce
Cihlová
Podlaží
1
Stav objektu
Dobrý
Elektřina
230V
Doprava
Vlak, Autobus
Mirek Reindl
Mirek Reindl
602 969 410
reindl@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej garáže v centru Mariánských Lázní. Plocha garáže činí 22 m². V garáži je elektřina. Garáž je vhodná na parkování osobního automobilu popř. na úschovu věcí. V případě zájmu o více informací či prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 645406.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT