Prodej komerčního objektu, Ubytování, 3000 m2

Pod Panoramou, Mariánské Lázně, okres Cheb, Karlovarský

ID
645454
Užitná plocha
3000 m2
Zastavěná plocha
3546 m2
Plocha pozemku
10417 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
100 KWh/m2/rok
Garáž
Ano
Edita Kostrounová
Edita Kostrounová
725 160 344
kostrounova@cheb2.dumrealit.cz
Premium
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Zobrazit všech
27 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi vyjímečného objektu v klidné části Mariánských Lázní, který je situován u rozhledny Hamelika, nad lyžarskou sjezdovkou, cca 500 m od hotelu Krakonoš pod oborou s daňky. Areál se rozkládá na pozemku 10417 m², je oplocen, je zde 20 apartmánů (bytů), každý se svým vlastním sociálním zařízením, z 80% po rekonstrukci. Dále je v budově nádherný zrcadlový sál, kavárna, zázemí, kuchyně, letní oblouková terasa. Historie objektu sahá do roku 1859, kdy Ernst Adolf Lucha získal (komplikovaně) povolení od kláštera v Teplé na vykácení zdejšího lesa a výstavbu zdejší kavárny. 19. května 1872 se otevřela zdejší výletní kavárna s nádherným výhledem na Mariánské lázně a zdejší okolí, ještě za dob plného provozu Mariánských Lázní se na Panoramě scházeli hoteloví hosté na snídani, aby si vychutnali zdejší výhled, později se zde pořádali dětské dny, objekt byl v majetku českých drah, od roku 1998 je v soukromém vlastnictví. Do objektu je zaveden plyn, elektřina, je napojena na kanalizaci a vodovodní řad. Vytápění zajišťují plynové kotle. V zadní části objektu jsou garáže, dílny, kotelny a technické zázemí. V současné chvíli je 6 bytů pronajato. V Mariánských Lázních je veškerá občanská vybavenost včetně úřadů, bank, restaurací, obchodů, jsou zde supermarkety LIDL, PENNY, TESCO, Kaufland, BILLA, DM, Planeo elektro, JYSK, super ZOO, TAKKO, KIK, Deichmann. Mariánské Lázně jsou úžasné místo pro život i odpočinek, jsou prošpikované sítí turistických, cyklistických a běžkařských tras. Sportovcům je k dispozici plavecký bazén, sportovní areál Viktorka, plochá dráha, zimní stadion pro bruslaře, lyžařská sjezdovka s lanovkou, jezdecká škola, tenisové kurty, v létě je v provozu koupaliště Lido s písečnou pláží. Úžasné městské parky nabízí krásná zákoutí: Kolonádu se zpívající fontánou a přilehlý labutí park, Ferdinandův pramen, Lesní pramen, Rudolfův pramen, Medvědí pramen, Geologický park, obůrku Hvozd s daňky a jeleny. V dosahu do 25 km jsou přírodní rezervace a turistické cíle: rašeliniště a naučná stezka Kladská, přírodní rezervace Smraďoch a Vlček, státní zámek Bečov, státní zámek Kynžvart, hrad a krásné město Loket, klášter Teplá, blízké klimatické Lázně Kynžvart, nejvyšší vrchol Slavkovského lesa Lesný (983 m) kudy vede mezinárodní evropská dálková turistická trasa E3 a tak dále. Ev. číslo: 645454.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT