4.250.000,- Kč

Prodej bytu v srdci lázeňské zóny v Mariánských Lázních

byt 3+1 ,86 m2, ulice Karlovarská, Mariánské Lázně

generální rekonstrukce-2024

Popis bytu


Nabízíme Vám prodej zbrusu nového bytu velikosti 3+1 v srdci ústřední lázeňské zóny v centru Mariánských Lázní, ulice Karlovarská. Plošná výměra bytu činí 86 m². Vlastnictví uvedené nemovitosti je osobní. Byt je situován do 3. patra cihlového domu. Byt je po generální rekonstrukci, která byla dokončena v lednu roku 2024. Generální rekonstrukce zahrnovala zejména: zcela nové rozvody ZTI a elektřiny, kompletní výměnu podlah, nové omítky, sádrokartové snížení stropů, výměnu bojleru, nová otopná tělesa, výměnu oken, celkovou rekonstrukci koupelny vč. zařizovacích předmětů, nové vstupní dveře, nové vnitřní dveře vč. obložkových zárubní, nové designové skleněné posuvné dveře do kuchyně, novou kuchyňskou linku vč. spotřebičů (indukční varná deska, horkovzdušná trouba, mikrovlná trouba, myčka, digestoř, americká lednice), kompletně nová stropní svítidla a další. V objektu není osobní výtah. Objekt byl vystavěn v 2. polovině 19. stoletíi. Zajímavostí je, že v bloku objektu pobýval německý hudební skladatel Richard Wagner a český spisovatel Eduard Petiška. V objektu je založeno Společenství vlastníků jednotek Rienzi. Součástí domu je společná zahrada, kterou je možné využívat. Parkování je možné bezprostředně u objektu. Veškerá potřebná občanská vybavenost se nachází v docházkové vzdálenosti v okolí. Městský SKI areál se nachází 280 m od objektu. Promenádní Kolonáda se Zpívající fontánou je vzdálena 350 m od objektu. V bezprostředním sousedství objektu se nachází lázeňský les, Goethovo náměstí (180 m od objektu), Městské muzeum, hotel Esplanade, kavárny, lázeňské domy, promenádní parky, léčivé prameny apod. Byt je k dispozici novému nabyvateli ihned po dohodě s majitelem. V případě, že hledáte bydlení v lukrativní lokalitě, mohu Vám tuto nemovitost jen doporučit. Mariánské Lázně jsou od roku 2021 na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO a jsou klimatickými lázněmi. Případné vyřízení hypotečního úvěru je samozřejmostí. Nemovitost není zatížena žádným zástavním právem ani jinými právy třetích osob. Doporučujeme.

Vychutnejte si kouzlo města Mariánské Lázně. Města na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Města, jež se pyšní statutem klimatických lázní...!
86 m2podlahová plocha
3+1dispozice
01/2024dokončení generální rekonstrukce
2,5 kmRoyal Golf Club Mariánské Lázně
890 mMěstské divadlo
280 mSKI areál, lanovka na Krakonoš
350 mLázeňská kolonáda, Zpívající fontána
180 mGoethovo náměstí

Kontakt na makléře

602 969 410
reindl@cheb2.dumrealit.cz
Hlavní třída 279/7
Mariánské Lázně - centrum 353 01
Premium
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT