Prodej pozemku, Zemědělská půda, 13610 m2 novinka

Lysá nad Labem, okres Nymburk, Středočeský

ID
644684
Plocha
13610 m2
Alena Hýblerová
Alena Hýblerová
728 262 125
hyblerova@dumrealit.cz
Refias
Masarykova 739
Lysá nad Labem 289 22

Popis nemovitosti

Prodej pozemky vedené jako orná půda o výměře 13 610 m², které se nacházejí v katastrálním území Lysá nad Labem Dle územního plánu jsou pozemky umístěny v lokalitě určené pro zemědělství a lesnictví. K pozemkům se nyní vztahuje pachtovní smlouva. Bližší informace sdělí makléř. Foto je orientační. Ev. číslo: 644684.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT