Prodej pozemku, Pro bydlení, 4861 m2

Lysá nad Labem, okres Nymburk, Středočeský

7 291 500 Kč
cena včetně právních služeb a provize RK    Nabídnout cenu
ID
644586
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
4861 m2
Invest Zákaznická linka
Invest Zákaznická linka
734 699 911
invest@dumrealit.cz
Invest
Šrobárova 1871/18
Praha 10 - Vinohrady 101 00
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku o velikosti 4861 m² v Lysé nad Labem. (Změna na bydlení popsána níže). Pozemek je dle územního plánu určen pro výstavbu velkoplošného maloobchodu i nad 100 m², tedy pro supermarkety, hypermarkety, apod. s koeficientem zastavěnosti 0,35 a maximální výškou budov 10 m nad terénem. U pozemku Pozemek se nachází v nově vznikající komerční zóně, výhodou je, že je přístupný z komunikace z dvou stran. ZMĚNA! U pozemků bude teď podávána žádost o změnu na bydlení, kdy do konce roku se budou podávat žádosti a během příštího roku cca 03.2024 bude řešen nový územní plán, v rámci lokality se totiž nacházejí stávající stavby využívané k bydlení, je předpoklad, že u dané lokality nebude problém se změnou při dodržení zřejmě stejné zastavitelnosti. Pozemky jsou nyní nabízeny i k bydlení jako zajímavá investiční příležitost, poté co doběhne změna ÚP a případně takto nebudou koupeny je předpoklad, že se provede rozparcelování na menší pozemky a taktéž úprava ceny. Fotografie jsou ilustrativní. Pro více informací a prohlídku nás kontaktujte.. Ev. číslo: 644586.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT