Prodej pozemku, Pro bydlení, 10087 m2

Sídliště, Lysá nad Labem, okres Nymburk, Středočeský

ID
636748
Plocha
10087 m2
Milada Kůrková
Milada Kůrková
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Milada Kůrková
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
21 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivní prodej stavebního pozemku 10.087m² obdélníkového tvaru ( část z I. etapy ) ležící severně v okrajové části města Lysá nad Labem, ale zároveň i v blízkosti centra města. K pozemku vede obecní pozemek, který lze využít jako přístup k pozemku. V této lokalitě - Hrabanov město plánuje výstavbu většího počtu RD - (v Územním plánu RD i dvojdomků s několika bytovými jednotkami). Na tomto pozemku k prodeji se čítá 8 dvojdomků v části etapy č. 1 (celkem v územním plánu 4 etapy). Pozemek vhodný pro investora, či developera, ale i občana k založení investice do horizontu několika roků. Město Lysá je známé svými Výstavami, bohatou turistikou, zámkem a jeho parkem i různými akcemi, které pořádá několikrát do roka. Projíždí zde vlak ve spojení s centrem Prahy - 25 km, za cca 40 minut. Nedaleko Lysé je možno se také napojit na dálnici Praha - Liberec. Ev. číslo: 636748.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací