Prodej pozemku, Pro bydlení, 1000 m2

Ludvíkovice, okres Děčín, Ústecký

2 200 Kč za m2
zasíťování bylo provedeno (voda, elektřina svedena), přípojka plynu na vlastní náklady    Nabídnout cenu
ID
646892
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1000 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Sylva Lopušanová
Sylva Lopušanová
775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Services
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rovinatého pozemku, určeného na výstavbu rodinného domu. K pozemku je výborný přístup po zpevněné cestě. Nachází se v zastavěné oblasti v krásné a klidné lokalitě obce Ludvíkovice. Inženýrské sítě jsou k pozemku vedeny - elektřina, voda. Přípojku plynu lze též provést. Pouze však na vlastní náklady. Odpady budou napojeny na obecní kanalizaci. Zájemci bude předložena Územně plánovací informace s využitím pozemku na stavbu, požadavkem na stavbu a zastavitelností plochy. Představuji Vám pěknou stavební parcelu č. 960/9 v k.ú. obec Ludvíkovice. Pro více informací a nezávaznou prohlídku mne kontaktujte. Ráda Vás po zmíněném pozemku provedu. Ev. číslo: 646892.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT