Krásné pozemky pro ranč

s pastvinami

Cena nezveřejněna

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje ve výhradním zastoupení majitele prodej zcela vyjímečných pozemků ve velmi žádané lokalitě obce Lípa nad Dřevnicí. Pozemky jsou podle územního plánu určeny pro bydlení, rekreaci, agroturistiku a související služby. Díky svému umístění a charakteru jsou jedinečnou příležitostí pro výstavbu ranče, penzionu, chov koní, dobytka a obdobné aktivity. Současný majitel měl na pozemky vydáno stavební povolení pro výstavbu a provoz penzionu s restaurací.

Přístup k parcelám je po veřejné komunikaci a asfaltové soukromé přípojce. Plocha stavebních parcel je přibližně 2.000m², přilehlé pastviny mají rozlohu asi 18.000m². Místo se nachází v dostatečné vzdálenosti od ostatní výstavby, přitom poblíž centra obce. V současné době se vypracovává geometrický plán pro přesné vymezení parcel.

Obec Lípa je velmi žádanou lokalitou díky krátké vzdálenosti od Zlína (8km), Vsetína (20km) a velmi dobré infrastruktuře. V obci je školka, obchod, několik restaurací, sportovní areál. Škola a další občanská vybavenost jsou v sousedící obci Želechovice.

Pozemky jsou jedinečnou příležitostí pro zájemce toužícího žít v soukromí poblíž přírody a věnovat se dalším aktivitám, které místo nabízí. Ev. číslo: 637847.

2.000m2stavební plocha
18.000m2pastviny
500mcentrum obce
300 mzastávka bus
8 kmZlín

Fotogalerie

Kontakt na makléře

734 358 585
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT