Lípa nad Dřevnicí

Stavební pozemek

1000 m2

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku ve stavební zóně v obci Lípa nad Dřevnicí. Pozemek se nachází ve druhé linii od centrální obecní cesty. Od komunikace jej dělí rodinný dům, kolem kterého vede k pozemku přístup (nutno dobudovat příjezd ).
Jedná se o rovinatou obdélnikovou parcelu o ploše cca 1.000m². Součástí pozemku je zabudovaný bazén, který je ale v současné době neudržovaný.
Pozemek je zatravněný, s ojedinělými vzrostlými stromy.
Lípa je velmi žádanou lokalitou díky své infrastruktuře i vzdálenosti pouze 8km od Zlína, 6km od Vizovic a 20km od Vsetína . V obci je školka, obchod, několik restaurací, sportovní areál, knihovna. Škola, pošta a další občanská vybavenost je v přilehlé obci Želechovice nad Dřevnicí.
Okolí nabízí bohaté možnosti pro sport, relaxaci i kulturní vyžití.
Pozemek i lokalitu Vám velmi ráda představím, pomoc se zajištěním financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 639563.

1.000 m2Plocha
200 mCentru obce
8 kmZlín
6 kmVizovice
5 minutZastávka bus, vlak

Fotogalerie

Kontakt na makléře

734 358 585
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT