Prodej domu, Rodinný, 59 m2 rezervováno

Libotenice, okres Litoměřice, Ústecký

1 575 000 Kč
Majitel si vyhrazuje právo prodat dle jím zvolených kritérií, např. vyšší cena nebo způsob financová
ID
634931
Hypotéka
Poloha domu
Samostatný
Užitná plocha
59 m2
Zastavěná plocha
95 m2
Plocha pozemku
480 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
1
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Energ.hodn.
497 KWh/m2/rok
Garáž
Ano
Bc. Monika Veselá
Bc. Monika Veselá
777 851 007
vesela@dumrealit.cz
Clever
Karlovo náměstí 40
Roudnice nad Labem 413 01
Zobrazit všech
48 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možný prodej rodinného domu určeného ke kompletní rekonstrukci. Dům má v současné době vnitřní využitelnou plochu cca 59 m², disponuje prostornou půdou přístupnou po betonových schodech. Ze sítí je zde přívod vody, elektřiny a plynu. V současné době zde není koupelna ani wc. Na pozemku u domu se nachází vedlejší stavby a garáž. Ta je v současné době postavena na obecním pozemku, je již zakreslená a řeší se tedy její legalizace do katastru. Pozemek má včetně zastavěné plochy nyní 480 m² včetně zahrady vedle domu. Před domem je předzahrádka ve vlastnictví obce, kus obecního pozemku je též před zahradou. V současné době se jedná o odkupu, tudíž by mohl vzniknout další pozemek k domu o velikosti 167 m² (nyní je majiteli dlouhodobě využíván a oplocen). V obci je ZŠ A MŠ, obchod se smíšeným zbožím, kulturní dům, hospoda, dobré autobusové spojení do Litoměřic i Roudnice. Povodňová zóna 2. Před osobní prohlídkou prosím shlédněte prohlídku virtuální, kde dobře uvidíte stav domu. Ev. číslo: 634931.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací