Prodej pozemku, Pro bydlení, 919 m2 prodáno

Slovenského Národního povstání, Budča, okres Liberec, Liberecký

42 EUR za m2
ID
632296
Plocha
919 m2
Milada Kůrková
Milada Kůrková
608 145 177
kurkova@dumrealit.cz
Milada Kůrková
Křovinovo náměstí 9/12
Praha - Horní Počernice 193 00
Zobrazit všech
23 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exklusivní prodej stavebních pozemků o výměře 1204 m²; 919m²; 930m²; 930m²; 931m²; 932m²; 1266m² v Obci Budča lokalita Utřech hrušek - leží přibližně 5 km západně od okresního města Zvolen (směr Žar nad Hronem) v malebném údolí mezi Štavnickými a Křemnickými vrchy, nedaleko protékající řeky Hron; nadmořská výška obce je 285m. Historicky leží při takzvané Krakovské hradské, spojující střední Slovensko s jižním a severním; obec je lemovaná ze všech stran horami. Pozemek je rovinatý, obdélníkového tvaru, je umístěn v okrajové části obce Budča v budoucím velkém projektu nových domů - cca 120 RD, v územním plánu nyní povoleno 40 RD včetně všech těchto 7 pozemků - viz foto. Na pozemku lze postavit dle svých představ RD se sedlovou střechou, vesnického typu. Jako bonus lze za poloviční cenu k pozemku zakoupit pás pozemku určený k hospodaření, nebo i k jinému podnikání. Obec Budča protíná vlaková trasa, která spojuje tuto obec s městem Zvolen, i s okolními městy. V obci je Bioplynová stanice pro výrobu plynu a elektřiny, splašková kanalizace a kanalizační přípojky s čističkou odpadních vod, vodovod, autobusová zastávka, škola, školka, obchody, restaurace, knihovna, obecní úřad, pošta. V blízkém městě Zvolen je vše ostatní potřebné. V okolí a ve Zvoleni je možné navštívit Zvolenský Hrad a zámek, několik muzeí a mnoho dalších přírodních a historických památek. Pozemek je umístěn v lokalitě přírody, klidu a pohody a přeci s možností trvalého bydlení se všemi potřebami pro život. https://www.dumrealit.cz/kurkova Ev. číslo: 632296.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT