Prodej pozemku, Pro bydlení, 1092 m2 video

Radčická, Liberec, okres Liberec, Liberecký

2 290 000 Kč
Kupní cena vč. provize RK    Nabídnout cenu
ID
640490
Plocha
1092 m2
Spustit video
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného územním plánem k výstavbě rodinného domu. Koeficient 15 % zastavěná plocha a 70 % zeleň. Velikost 1 092 m². Pozemek je mezi silnicí Radčická ( z Ruprechtic do Radčic) a zástavbou zahrádek. Hlavní část pozemku je srovnaná do roviny s nutností vybudovat vyvýšený nájezd na silnici. Dopravní posouzení s návrhem napojení pozemku je již zpracováno a schváleno. K dispozici je i písemný souhlas Policie na napojení na silnici. Na vyžádání dokumentaci zašleme.
Pozemkem prochází potok potok vedený trubkou pod jeho úrovní.
Pozemek je situován na JZ. Umístěn je nedaleko přírodního území "Lesík nad Radčickou ulicí". Parcelní číslo 1141/1, kat. území Ruprechtice.

Městská část Liberce XIV.- Ruprechtice je velmi žádaná lokalita v blízkosti centra a nedaleko zeleně, navazující na zástavbu rodinných domů.

Cca 500 m od pozemku se nachází nám. Míru s obchody, ZŚ a autobusovými spoji do centra města. Nedaleko náměstí je MŠ.
Dostupnost centra města Liberec 3 km, nájezd na dálnici Praha - Hrádek n.N. 7 km. Milovníci sportů uvítají blízkost Bedřichova (lyžování, turistika, cyklistika).

Inženýrské sítě - voda vrtem, kanalizace ČOV. Napojení na elektřinu povolení a projekt zpracováno. Nový kabel k pozemku zrealizuje na vlastní náklady spol. ČEZ Distribuce, a.s.

Kupní cena 2 290 000 Kč vč. provize RK.

V případě zájmu o bližší informace volejte na el. č. 777 578 244 realitní makléřku Blanku Roskovou - Dům realit. Ev. číslo: 640490.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT