Prodej pozemku, Pro bydlení, 9859 m2

Netolická, Lhenice, okres Prachatice, Jihočeský

Info o ceně v RK Více informací Vám poskytneme v RK A TEMPO.    
ID
647480
Umístění objektu
Okraj obce
Plocha
9859 m2
Zdeněk Swiersovič
Zdeněk Swiersovič
725 292 639
atempo@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi stavebního pozemku o celkové výměře 9.859 m² v městys Lhenice.

Prodávané pozemky: parc. č. 777/1; parc. č. 1438/16; parc. č. 1438/17; parc. č. 777/2; parc. č. 776; parc. č. 781/3 a parc. č. 780/2, to vše je zapsané na LV č. 1115 v kú Lhenice.

Pozemek je dle Územního plánu určen hlavním využití k bydlení v rodinných domech, přípustné jsou bytové domy, dále k zařízení občanské vybavenosti lokálního významu. Podmínky prostorového uspořádání: 1) podlažnost: 2. NP + obytné podkroví. 2) zastavitelnost pozemku je 40%.

Mírně svažitý pozemek má přímou dostupnost všech inženýrských sítí, včetně elektřiny, vody a kanalizace. K dispozici máme kompletně zpracovaný inženýring se zákresy sítí a Územně plánovací informaci s platnými informacemi o možné zástavbě na pozemku.

Dynamicky se rozvíjející městys Lhenice má veškerou občanskou vybavenost, s malou dojezdovou vzdáleností do krajského města České Budějovice.

Více informací Vám poskytne realitní makléř Zdeněk Swiersovič z realitní kanceláře A TEMPO fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz.

Zajistíme Vám financování a veškerý právní servis. Ev. číslo: 647480.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT