Prodej domu, Rodinný, 117 m2

2 290 000 Kč

RD 4+1, 80m2 s velkou zahradou v obci Křoví

prodej RD 4+1, 80m² s velkou zahradou v obci Křoví. Dům se nachází v klidné části obce. Jedná se o starší stavbu, která je optimálně určena k rekonstrukci. Dům a přístavby jsou vystavěny ze smíšeného zdiva, jsou napojeny na všechny sítě (kanalizace 2019, přípojka vody 2015). Pozemek o velikosti 581m² umožňuje velkou variabilitu spojenou i s možností stavby nového domu v zahradní části pozemku o velikosti 411m². Topení je zabezpečeno v ložnici a obývacím pokoji plynovým topením waw, v kuchyni jsou kamna na tuhá paliva a dřevo, v koupelně přímotop a v posledním pokoji jsou krbová kamna. Ohřev vody zajištěn bojlerem. Podlahy v domě jsou kombinací betonu a dřevěné podlahy. Okna v domě jsou původní, dřevěná, kastlová, opatřena mřížemi. Jsou orientována na východ. Půda je o velikosti 77m² a je přístupná z venku po dřevěných schodech. Na dům navazují 2 přístavky o velikosti 13,5m² (nad ním je obytné podkroví (16.5m²) s oknem a dřevěnou podlahou a dalším prostorem o velikosti 14,5m². Obě tyto místnosti mají čelní stěnu otevřenou směrem do zahrady. Dále v zahradě se nachází ještě jeden uzamykatelný objekt (buňka) s užitnou plochou 12m², jedná se o kombinací dřeva a umakartu, s oknem, podlaha je betonová s položeným linem.
Dispozice domu, postupně z leva do prava (viz přiložený plánek):
- ložnice (16,5m²), plné dveře, dřevěná podlaha, třídílné kastlové okno s mříží
- vstupní předsíň (7m²), posuvné dveře do kuchyně
- kuchyně 17m², napravo je část na sezení, dvoudílné kastlové okno s mříží, nalevo je kuchyňská část, plynový sporák s el. troubou, jednoduchá starší KL, dřez s menším oknem (SZ) a kamna na tuhá paliva, podlaha beton s linem
- obývací pokoj (15.5m²), oddělen posuvnými dveřmi, třídílné kastlové okno s mříží, topení waw, podlaha beton a na něm plovoucí podlaha (dřevo), východ plnými dveřmi do koupelny
- koupelna (11m²), vlevo vana s menším oknem a ohřívačem (bojler) vody, naproti je umyvadlo. Vstup na samostatnou toaletu s malým oknem. Z koupelny vedou plné dveře ven z domu, na dvůr.
- místnost s krbovými kamny (11,5m²), štukované omítka, malé okno na dvůr, podlaha dřevěná, přímý východ plnými dveřmi na dvůr
Nemovitost má vzhledem k celkové zastavěné ploše (170m²) potenciál ji zrekonstruovat do jiné, modernější podoby s efektivnějším využitím všech obytných ploch. To se týká i půdního prostoru.
Obec Křoví oslavila 650 let vzniku, najdete ji v okrese Žďár nad Sázavou, v kraji Vysočina, 4 km od Velké Bíteše. Žije zde aktuálně 573 obyvatel. Je zde MŚ, ZŚ, je zde funkční organizace Sokol s mnoha aktivitami atd. Pro více informací navštivte webovou stránku nemovitosti: Ev. číslo: 640812.

581m2Velikost pozemku
170m2Zastavěná plocha
117m2Užitná plocha
80m2Podlahová plocha
77m2Půda

Fotogalerie

Kontakt na makléře

774 990 060
spisak@dumrealit.cz
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT