Prodej pozemku, Pro bydlení, 1961 m2

Krásný Les, okres Karlovy Vary, Karlovarský

1 090 Kč za m2
vč. právních služeb, advokátní úschovy kupní ceny a provize RK
ID
619248
Hypotéka
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
1961 m2
Elektřina
230V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Autobus
David Keilhauer
David Keilhauer
736 504 780
keilhauer@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
12 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje Prodej slunného pozemku o výměře 1961 m², který se nachází přímo v centru obce Krásný Les. Pozemek se velmi mírně svažuje k jižní straně a je vhodný dle územního plánu k výstavbě rodinného domu. Pozemek je v současné době využíván jako sad. Roste zde např. ořech, třešně, višně, jabloně, hrušně, rybízy, angrešty a další druhy ovoce i zeleniny. Celkem přes 30 stromů a 40 keřů. Na udržovaném pozemku se také nachází dřevěná maringotka pro uskladnění nářadí. Na pozemku se nachází přípojka elektřiny (3x25A) a vodovodní přípojka s vodoměrnou šachtou, osazeným vodoměrem a vyústěním na pozemku. Příjezd k pozemku je možný po obecní komunikaci a to ze dvou světových stran (východ a jih). Jedná se o velmi klidnou lokalitu s pěkným výhledem na okolní lesy a Doupovské hory. V obci se nachází koupaliště, víceúčelové hřiště a fotbalové hřiště. Město Ostrov vzdáleno cca 10 min. Ev. číslo: 619248.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací