Prodej komerčního objektu, Výroba, 5570 m2

Krásný Dvůr, okres Louny, Ústecký

5 500 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
643813
Užitná plocha
5570 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Podlaží
3
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ano
Eva Vondrová
Eva Vondrová
777 743 154
novostraseci@dumrealit.cz
Novostrašecké reality
Komenského náměstí 105
Nové Strašecí 271 01
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

prodej komerčního objektu o zastavené ploše 1.318 m² s pozemkem 5.570 m² v obci Krásný Dvůr. Jedná se o plochy pro komerční využití a sklady. Vytápění kotlem na tuhá paliva, obecní vodovod, elektrický proud. Celý areál oplocen s dvěma vjezdy.
Na pozemku se nachází hlavní budova, která je v prvním podlaží rozdělená do několika menších dílenských prostorů a garáží. V druhém podlaží kancelářské prostory, zázemí pro zaměstnance, sociální zařízení, sprchy. Ve třetím podlaží půdní prostor.
Druhá budova slouží v současné době z části skladovací prostory a z části budova emisní kontroly. Tuto budovu dle územního plánu lze přestavět k bydlení. Hlavní využití:
• Dostavby v zastavěného území pro individuální formy bydlení v rodinných domech - pro bydlení se zázemím v kvalitním plnohodnotném prostředí, umožňující nerušený a bezpečný pobyt a relaxaci obyvatel, dostupnost veřejných prostranství a občanského vybavení v zastavěném území.
Přípustné využití:
• novostavby, dostavby a stavební úpravy pro stavby pro veřejné stravování, občerstvení a služby.
• stavby pro veřejné ubytování a ubytovací služby.
• další stavby a zařízení, které nesnižují kvalitu prostředí a klidné bydlení, jsou slučitelné s bydlením a slouží zejména obyvatelům ve vymezené ploše, například stavby a dostavby pro nerušící výrobu - řemesla.

Zbytek areálu: Využití dle územního plánu: Hlavní využití: samostatně vymezené plochy v zastavěném území staveb komerční využití a sklady.
Přípustné využití:
• stavby pro drobnou výrobu služby;
• plochy veřejných prostranství vč. zeleně
• stavby související dopravní a technické infrastruktury;
• stavby a zařízení občanského vybavení souvisejícího s komerčním využitím, kromě využití specifikovaného dále jako nepřípustné.
• Stavby pro administrativní budovy související s komerčním využití a sklady.
Podmínky prostorového uspořádání a základní podmínky ochrany krajin. rázu:
• výšková regulace zástavby:
- nová zástavba nebo dostavba bude vždy řešena do max. výšky 10 m od rostlého terénu;
• míra využití území (podmínky plošného uspořádání území):
- max. index zastavění území … 0,6;
- min. index zeleně … 0,2.
Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 643813.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT