Prodej domu, Zemědělské objekty, 833 m2

Krásná Ves, okres Mladá Boleslav, Středočeský

2 000 000 Kč
2000000. O uvedené ceně je majitel ochotný jednat. Cena je uvedena bez provize RK.    Nabídnout cenu
ID
646274
Užitná plocha
833 m2
Zastavěná plocha
233 m2
Plocha pozemku
800 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
3
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej hospodářské budovy (bývalého kravína) . K budově je nabízen o přilehlý pozemek cca 400m². V nemovitosti je funkční obecní vodovod i elektřina. Nově byla zprovozněna i obecní kanalizace. Budova je třípatrová
Jedná se o samostatný objekt s přístavbou (mléčnice? Stavba je vedena v katastru nemovitostí jako zemědělská stavba. Nemovitost je rozdělena na základní stavbu se sklonitou střechou. Stavba není podsklepená je se dvěma nadzemními podlažími a podkrovím s s velkými prostory pro různé využití. Nahou vede dřevěné schodiště, dole částečně poškozené. Ve zdech jsou umístěná nezasklená okna . Do budovy je vstup na několika místech. Omítky jsou vápenné štukové opadané, podlahy jsou betonové. Vytápění není řešeno.
Stavba je v podstandardním vybavení bez průběžné údržby. V budově bude nutné provést částečnou rekonstrukci.
Stavbu je možné využívat pro zemědělské účely, případně skladování a garážování zemědělských strojů i nástrojů. Nemovitost je v návaznosti na obecní komunikaci přístup přes asfaltový a částečně nezpevněný upravený povrch a prostranství. Přístup po obecních pozemcích. Ev. číslo: 646274.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT