Prodej pozemku, Zemědělská půda, 81817 m2

Kouřim, okres Kolín, Středočeský

Info o ceně v RK Cena je 340Kč/m2 obdělávané půdy výborné bonity. Majitelé jsou ochotni o ceně dále jednat. Cena je z    Nabídnout cenu
ID
646060
Plocha
81817 m2
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej zemědělských pozemků LV 507 v k.ú. Dobré Pole, LV 545 v k.ú. Kouřim, LV 517 v k.ú. Brník. Pozemky jsou t.č. pronajaté a obhospodařované zatím do r. 2025.
Na prodej nabízíme zemědělské pozemky o celkové ploše více než 80 000 m² v atraktívní lokalitě katastrálního území Dobré Pole, Kouřim a Brník. Pozemky jsou t.č. pronajaté, což přináší stabilní příjmy. Jsou vhodné pro jak pro současné využití, tak pro budoucí rozvoj i investice.

Vzhledem ke stoupající ceně pozemků a velkému zájmu o koupi je stanovena na základě současného tržního ohodnocení.


Pokud máte zájem o bližší informace či prohlídku, neváhejte mě kontaktovat na telefonním čísle 604 252 131 Ev. číslo: 646060.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT