Prodej pozemku, Zahrada, 583 m2

8. května, Košťany, okres Teplice, Ústecký

550 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
641257
Plocha
583 m2
Pavlína Rosecká
Pavlína Rosecká
608 707 052
rosecka@dumrealit.cz
Services
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

prodej zahrady o rozměru 583 m², v osobním vlastnictví, nacházející se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno v KN - způsob využití: manipulační plocha. Druh pozemku: ostatní plocha. Na zahradu je možné přivést elektrickou přípojku včetně užitkové vody. Elektroměrové skříně stojí opodál, stačí podat žádost u poskytovatele elektřiny. Majitelka zřizuje přípojku na tento pozemek, který bude zpoplatněn k prodejní ceně. Zahrada není udržována, tudíž je na pozemcích vzrostlá tráva, stromy a nálety. Příjezdová cesta je z obou stran zahrádkářské kolonie. Doporučuji společnou osobní prohlídku, která je možná i o víkendu. V nabídce jsou 4 zahrady (2 zahrádky už prodány). Parcela nemá evidované BPEJ. Nejsou evidována žádná omezení. Nejsou evidovány žádné způsoby ochrany. Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Z financováním Vám rádi pomůžeme. Vaše makléřka pro lokalitu Ústecký kraj. Ev. číslo: 641257.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT