Prodej pozemku, Zahrada, 475 m2 prodáno

8. května, Košťany, okres Teplice, Ústecký

450 000 Kč
ID
640491
Plocha
475 m2
Pavlína Rosecká
Pavlína Rosecká
608 707 052
rosecka@dumrealit.cz
Services
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrádky v osobním vlastnictví o rozměru 475 m 2, nacházející se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno na KÚ - způsob využití: manipulační plocha. Druh pozemku: ostatní plocha.
Na zahrádku je možné postavit chatu, mobilheim, po předchozím schválení na stavebním úřadě.
Na tento pozemek je přivedena elektrická přípojka včetně užitkové vody. Zatím na zahradě stojí zchátralá chata určena k likvidaci.
Ostatní zahrádky, které máme v nabídce jsou bez přípojky. Dvě elektroměrové skříně stojí opodál. Lze využít k rozvodu na ostatní zahrádky, pozemky.

Všechny zahrádky nejsou udržované, tudíž je na pozemcích vzrostlá tráva, stromy a nálety.
Příjezdová cesta je z obou stran zahrádek.
Z jedné přijíždějí chataři po vyjeté polní cestě. Z druhé vede travnatá cestička, která končí u poslední zahrádky s chatkou.

Doporučuji společnou osobní prohlídku, která je možná i o víkendu. Je taktéž možné si zakoupit 2 zahrádky vedle sebe a tím si zvětšit pozemek.
Parcela nemá evidované BPEJ. Možnost využití prozatím jako zahrádku. Pozemek není v územním plánu, který by obec mohla do budoucna změnit.

Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Z financováním Vám rádi pomůžeme.
Vaše makléřka pro lokalitu Ústecký kraj. Ev. číslo: 640491.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT