Prodej pozemku, Ostatní, 514 m2

480 000 Kč

Nemovitosti

prodej zahrady o rozměru 514 m² v osobním vlastnictví, nacházející se v zahrádkářské kolonii v Košťanech. Vedeno na KÚ - způsob využití: manipulační plocha. Druh pozemku: ostatní plocha. Na zahradu je možné přivést elektrickou přípojku včetně pitné vody. Elektroměrové skříně stojí opodál. Stačí podat žádost. Zahrada není udržována, tudíž je na pozemcích vzrostlá tráva, stromy a nálety. Příjezdová cesta je nyní po vyjeté polní cestě zahrádkářské kolonie. Doporučuji společnou osobní prohlídku, která je možná i o víkendu.
V nabídce 4 zahrady (2 zahrádky již prodány). Parcela nemá evidované BPEJ. V současné době možnost využití pro údržbu zahrádky. Pro další informace mě neváhejte kontaktovat. Z financováním Vám rádi pomůžeme. Vaše makléřka pro lokalitu Ústecký kraj. Ev. číslo: 641256.

Fotogalerie

Kontakt na makléře

608 707 052
rosecka@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT