Prodej pozemku, Pro bydlení, 7871 m2

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav, Středočeský

Info o ceně v RK O ceně jsou majitelé ochotni jednat   
ID
644672
Plocha
7871 m2

Popis nemovitosti

Nabízíme stavební pozemky s návazností na průmyslovou zónu v Kosmonosích. Tento pozemek je na strategickém místě, z něj jsou vedeny inženýrské sítě a pouze z tohoto pozemku se mohou sítě rozvést i na ostatní. Nově bylo vše schváleno ČEZ. Dokonce je k dispozici i schválený projekt na výstavbu dvou bytových domů. Pozemky předně představují investiční příležitost. Cena půdy dlouhodobě stále roste a je proto vyhledávanou komoditou, kam uložit volné finance. Zároveň se nevyplácí s investicí dlouho otálet, protože pozemky se na trhu nabízejí za stále vyšší ceny. Pokud Vás inzerát osloví neváhejte zavolat makléřce na telefonní číslo 604 252 131. Pozvu Vás na kávu, kde můžeme probrat podrobnosti, případně dohodnout obchod :-) Ev. číslo: 644672.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT