Prodej pozemku, Ostatní, 7871 m2

Kosmonosy, okres Mladá Boleslav, Středočeský

20 000 Kč za m2
Majitelé jsou o ceně ochotni dále jednat    Nabídnout cenu
ID
643381
Plocha
7871 m2
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Nabízíme investiční stavební pozemky za průmyslovou a obchodní zástavbou na okraji Kosmonos s návazností na místní komunikace a státní komunikaci, která odděluje obchodní a průmyslovou zónu v Mladé Boleslavi od průmyslové zástavby v Kosmonosích. V územním plánu je dokonce povolena i stavba bytového komplexu. Na základě souhlasu i sousedních vlastníků je možné získat celý pozemek.


Pozemky vodovod i kanalizace jsou poblíž hranice pozemku. Ev. číslo: 643381.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT