Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 55 m2
pronajato

Mostní, Kolín, okres Kolín, Středočeský

8 800 Kč za měsíc
+popl. 2000 Kč
ID
609060
Užitná plocha
55 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Vytápění
Ústřední dálkové
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Ne
Pavlína Obešlová
Pavlína Obešlová
777 961 215
obeslova@dumrealit.cz
Final
Rubešova 55
Pasáž Mostní
Kolín 1 280 02
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčních prostor 55 m² v centru Kolína v ulici Mostní. Prostory mají velkou výlohu do rušné komunikace zatížené jak provozem aut, tak pěšími. Prostory jsou rozděleny na přední část se vstupem z chodníku po 3 schodech a další prostor (např. sklad nebo druhá kancelář)se sociálním zázemím.Největším benefitem těchto prostor je veliká výloha a vzhledem k četnosti projíždějících aut se může firma velmi dobře prezentovat. V sousedství jsou služby finanční, fotograf, prodejna rychlého občerstvení a drogerie. Vhodné jak pro obchodní, tak i kancelářské využití. Ev. číslo: 609060.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací