Prodej pozemku, Pro bydlení, 782 m2 video

Kly, okres Mělník, Středočeský

2 800 000 Kč
ID
642188
Plocha
782 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Spustit video
Zobrazit všech
15 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku v obci Kelské Větrušice, okr. Mělník. Větrušice je malá vesnice, část obce Kly, podél státní silnice I/9, ležící 5km jižně od Mělníka, 5km severně od Neratovic. Vodovod, kanalizace a elektrika je na hranici pozemku. Napojení na kanalizaci bude možné za cca 2 roky, po navýšení kapacity ČOV. Regulativem obce je omezen a zastavěnost pozemku 25% z celkové plochy pozemku, zpevněné plochy 25% , výška budovy 7m po římsu. Pozemek je neoplocený, rovinný. Na hranici pozemku vede nadzemní vedení NN do 1kV, pro které není stanoveno ochranné pásmo. Neovlivňuje tedy užití pozemku. Jedná se o pozemek s nízkým nebezpečím výskytu povodně. K občanské vybavenosti obce patří místní obecní úřad, pošta, mateřská školka a základní škola. Autobusová zastávka je přímo u pozemku. Více informací požadujte v RK Ev. číslo: 642188.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT