Prodej pozemku, Pro bydlení, 4435 m2

Klínec, okres Praha-západ, Středočeský

ID
619923
Umístění objektu
Centrum obce
Plocha
4435 m2
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vytápění
Lokální tuhá paliva
Odpad
Septik
Zobrazit všech
14 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivně spolupráci při realizaci menšího developerského projektu, jejímž předmětem bude výstavba 4-5 rodinných domů v obci Klínec, okr. Praha-západ, v romantickém kraji Brdských lesů, cca 10 km jihozápadně od Prahy. Naším klientem je vlastník stavebních pozemků o celkové výměře 4.435 m², které se nacházejí v historickém centru obce (nejedná se tedy o satelitní výstavbu), který je připraven do developerského projektu investovat uvedené pozemky a participovat na nákladech spojených s výstavbou rodinných domů v souladu s platným ÚPnem obce. K pozemkům, které jsou opatřeny třemi samostatně stojícími elektro přípojkami, je snadný přístup z podél vedoucí asfaltové komunikace. Podle nově přijatého ÚPnu obce činí minimální výměra pozemku pro výstavbu RD 800 m². V případě pozemku většího než 800 m² činí max. povolená zastavitelnost 25%, při zachování koeficientu zeleně 0,5. Max. výšková hladina zástavby je povolena do dvou nadzemních podlaží, resp. do jednoho nadzemního podlaží a obytného podkroví. Na pozemcích se v současnosti nalézají stavby původní zemědělské usedlosti včetně částečně podsklepené přízemní obytné budovy se sedlovou střechou o zastavěné ploše 192 m². Dům je po částečné rekonstrukci: má novou střechu, vodoinstalaci, elektroinstalaci (230V, 380V). Dům lze využít jako dočasnou ubytovnu stavebních dělníků. Obec Klínec má výbornou dopravní dostupnost autem do Prahy po rychlostní komunikaci R4 (cca 25 min. do centra), využít je možno i PID (cca 20 min. na Smíchovské nádraží). V obci je k dispozici základní OV (MŠ, minimarket, restaurace, praktický lékař). Kompletní OV je k dispozici v nedalekém Mníšku p. Brdy a samozřejmě v metropoli. Kompletní odborné informace poskytne autorizovaný inspektor p. ing. Arch. Milan Teigiser. Ev. číslo: 619923.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT