Pronájem pozemku, Komerční výstavba, 1053 m2
pronajato

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary, Karlovarský

32 000 Kč za měsíc
ID
635788
Umístění objektu
Rušná část obce
Plocha
1053 m2
Odpad
Veřejná kanalizace
Andrea Loskotová
Andrea Loskotová
734 222 339
loskotova@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
13 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem komerčního pozemku (v ÚP vedeném jako smíšené území městské) o ploše 1053 m², jenž se nachází na lukrativním místě, které patří mezi nejfrekventovanější v K.Varech. Jedná se o část obce Dvory. Nachází se nedaleko sjezdu a výjezdu z průtahu směrově Sokolov, Plzeň, Ostrov, Praha atd. Pozemek je vhodný např. pro vybudování samoobslužné automyčky, či dle projektu pro víceúčelový dům, tj. bytové + nebytové prostory o max. šesti nadpodlaží. Na hranici pozemku je elektřina + voda. Kanalizace u hlavní cesty k pozemku. Terén pozemku je rovinatý, štěrkový (místy je vyrostlá tráva, plevel) s kombinací zámkové dlažby. Je oplocen pletivem, uzamčen. Okolí pozemku tvoří zástavby pro bydlení i podnikání a kousek od pozemku je železniční trať. Bližší informace Vám ráda sdělím osobně. Ev. číslo: 635788.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT