Prodej pozemku, Pro bydlení, 608 m2 novinka

Karlovy Vary, okres Karlovy Vary, Karlovarský

1 683 650 Kč
Nabídnout cenu
ID
643412
Plocha
608 m2
Martina Filipová
Martina Filipová
721 500 400
filipova@dumrealit.cz
Bonus
Čankovská 676/61
Karlovy Vary 360 05
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku určeného k výstavbě rodinného domu o velikosti 608 m² v Počernech u Karlových Varů. Dle platného územního plánu města Karlovy Vary se pozemek nachází v zastavěném území a je součástí stabilizované plochy s funkčním využitím pro plochy bydlení - v rodinných domech městské a příměstské, smíšené venkovské využití pro stavbu max. dvou nadzemních podlaží s podkrovím. Zastavitelnost je určena dle okolní zástavby a to s min. zůstatkem zelené plochy 40%. Na pozemku se nachází elektrická přípojka, vodovodní a kanalizační zakončení je vyvedeno na pozemku a potřebuje osadit zakončovací šachtou. Pozemek je rovinatý, již v obydlené části a tak je ideální k posouzení vhodného umístění domu. Na pozemku je zároveň již vybudované jedno parkovací stání. Doporučuji prohlídku. Ev. číslo: 643412.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT