Prodej pozemku, Pro bydlení, 2427 m2

Kamýk nad Vltavou, okres Příbram, Středočeský

6 750 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
643649
Umístění objektu
Centrum obce
Plocha
2427 m2
Elektřina
380V
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
René Jůzek
René Jůzek
605 270 127
juzek@dumrealit.cz
VIP
Svornosti 985/8
Praha 5 150 00
Zobrazit všech
28 fotografií

Popis nemovitosti

Prodej unikátního pozemku částečně rovinnatého a částečně svažitého, s možností jeho dělení na dva s nádhrným výhledem na Vltavu v Kamýku nad Vltavou. Pozemek o celkové výměře 2427m², je unikátní svojí polohou v centru obce a přitom při donrém umístění stavby zajišťující soukromí. K pozemku vede obecní komunikace, ve které je kanalizace a vodovod, dále přímo na pozemku jsou již dvě elektroměrové skříně "Antoníček", tudíž s připojením není žádný problém. V územním plánu je pozemek vedený jako území smíšené obytné – bydlení venkovské. Ev. číslo: 643649.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT