Pronájem komerčního objektu, Sklady, 2000 m2

Kájov, okres Český Krumlov, Jihočeský

5 000 Kč za měsíc
Více informací Vám poskytne realitní makléřka Anika Zemanová.
ID
636687
Umístění objektu
Okraj obce
Užitná plocha
2000 m2
Konstrukce
Smíšená
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Anika Zemanová
Anika Zemanová
720 546 705
atempo@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem skladovací (manipulační) betonové plochy o velikosti 2.000 m² nedaleko města Český Krumlov. Neoplocená plocha se nachází v klidné části mezi obcemi Kájov a Lazec, příjezdové cesty jsou přístupné nakládacím vozidlům, plochy dříve sloužily pro skladování štěpek či parkování autobusů. Prostory jsou strategicky umístěny pouze 10 minut cesty od města Český Krumlov. Pronájem plochy je možný ihned. Měsíční nájem či 5.000,- Kč bez dalších poplatků. Možnost přizpůsobení a oplocení pozemku. Více informací Vám poskytne realitní makléřka Anika Zemanová. Ev. číslo: 636687.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací