Prodej pozemku, Pro bydlení, 900 m2

U Třech svatých, Kájov, okres Český Krumlov, Jihočeský

3 700 000 Kč
Veškeré inženýrské sítě na kraji pozemku. Cena včetně provize RK a právního servisu.     Nabídnout cenu
ID
642446
Plocha
900 m2
Voda
Dálkový vodovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
11 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku o 900 m² s výhledem na Kleť, ul. U Třech svatých, Kájov.

Jedná se o severním směrem mírně svažitý pozemek s inženýrskými sítěmi na kraji pozemku: voda, kanalizace, elektřina, plyn. Dle územně plánovací informace lze na pozemku postavit jednopodlažní rodinný dům s možností obytného podkroví a podsklepení. Součástí RD musí být garáž, nebo parkovací stání na pozemku RD. Maximální zastavěnost plochy je 25% (tzn. 225 m²) včetně zpevněných ploch. Přístup k pozemku po cestě vybavené Kolaudačním souhlasem s užíváním stavby zajištěn souhlasem majitelů.

Obec Kájov, ležící cca 4 km na západ od Českého Krumlova na pomezí CHKO Blanský les na trase na Lipensko je dynamicky se rozvíjející obcí. Je to jedna z mála obcí, kde si lze v okolí zmíněného Českého Krumlova včetně, postavit svůj vlastní vysněný rodinný dům. Ev. číslo: 642446.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT