Prodej domu, Rodinný, 150 m2

Kájov, okres Český Krumlov, Jihočeský

15 450 000 Kč
Cena včetně provize RK a právního servisu.
ID
642330
Poloha domu
V bloku
Užitná plocha
150 m2
Zastavěná plocha
760 m2
Plocha pozemku
2207 m2
Konstrukce
Smíšená
Podlaží
2
Stav objektu
Dobrý
Energ.třída
D - Méně úsporná
Energ.hodn.
123 KWh/m2/rok
Konektivita
Internet
Sklep
Ano
Garáž
Ano
Jiří Kejšar
Jiří Kejšar
608 115 501
kejsar@dumrealit.cz
Prodest
Nádraží 653
Velešín 382 32
Zobrazit všech
62 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje příležitost jedinečné koupi usedlosti nacházející se na okraji Českého Krumlova, ve Starých Dobrkovicích, bez zápisu jako historické památky, s velikým potenciálem realizace jakéhokoli podnikatelského záměru, či exkluzivního bydlení.
Mimořádnost této nemovitosti spočívá v lokalitě umístění a v architektuře budov o zastavěné ploše cca 770 m² se skladbou kolem uzavřeného dvora o cca 228m², vytvářející absolutní soukromí.
Historické prvky stavby - klenby, dvoutrámový tesaný nosník 13m, tesané krovy atd., vybízí ke stylovému projektu. V obytné části východního křídla došlo k náročné rekonstrukci, která zachovala, historický ráz interiérů, v průčelí probíhá rekonstrukce brány s kamenným portálem. Objekt má vlastní roubenou studnu hlubokou 12,5 m, ale i je připojen na vodovodní řad, dále kanalizaci a elektřinu. Zbývající části – stodoly (severní a západní část), vejminek (jihozápadní část), jsou víceméně v původním, avšak zachovalém stavu.
Celková plocha pozemku 2207 m², z toho je 1209 m² zahrada.
Lokalita patří pod obec Kájov, avšak polohou tvoří západní okraj Českého Krumlova. Od průčelí nemovitosti lze za 30 min. dojít 2 km po pěší zóně do historické části města, nebo z druhé strany za 5 minut do krásné přírody Vyšenských kopců, či CHKO Blatenský les s dominantou nejvyššího vrcholu kraje - Kleť.
Autem lze být za 14 minut na pláži Lipenské nádrže. Pěší zóna, inline a cyklo trasa je vzdálena cca 150 m.
Komplet foto na stránkách makléře. Cena včetně provize RK a právního servisu Ev. číslo: 642330.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT