dumrealit.cz Vám zprostředkuje

Prodej zahrady v osobním vlastnictví

Jílové u Děčína

Popis Nemovitosti


Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zahrady v osobním vlastnictví. Zahrádka se nachází v obci Jílové u Děčína. Na pozemku a do chaty je zaveden elektrický proud, který Vám umožní zahrádku využívat v plném rozsahu. Na pozemku se též nachází dílna na nářadí i sekací nástroje pro údržbu celé zahrady, které jsou zahrnuty v ceně nemovitosti. Skleník a plno záhonů jsou v dnešní době samozřejmostí. Vstup do kolonie je možný z horní i dolní přístupové cesty. Užitková voda na pozemku a pitná pár metrů od pozemku na hranici kolonie. V létě možnost využití zděného grilu u chaty i s posezením a na podzim se nabízí udírna umístěna vedle dílny a zděného sklepu, sloužícího k úschově pití apod.
Pozemek o velikosti 446 m² Vám umožní na pozemku vybudovat bazén či dětské hřiště a mnohem více. Plno zeleně včetně ovocných stromů a keřů dopřeje v létě Vám i Vašim dětem mnoho pozitivní energie. Pro více informací či prohlídku mne neváhejte kontaktovat. Ev. číslo: 638457.

446 m2Pozemek
VchodZ horní i dolní části
Elektrický proudV chatě i na pozemku
OsobníVlastnictví
3Stavby na pozemku

Fotogalerie

Kontakt na makléře

732 422 757
cermak@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT