Prodej pozemku, Zemědělská půda, 10863 m2

Jalubí, okres Uherské Hradiště, Zlínský

55 Kč za m2
Nabídnout cenu
ID
644242
Plocha
10863 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Zobrazit všech
5 fotografií

Popis nemovitosti

prodej kvalitní orné půdy v obci Jalubí o celkové výměře 10 863 m². K prodeji jsou pozemky 3640/3 a 3594/434, zapsané na LV 817. Jedná se o prodej 100%, tedy držení pozemku ve výlučném vlastnictví.. Cena je včetně provize. Jalubí je obec nacházející se na severovýchodním úpatí Chřibů 4 km severozápadně od Uherského Hradiště. Investice do půdy patří mezi oblíbené nástroje dlouhodobějších investorů. Cena půdy dlouhodobě roste a díky tomu vám ochrání vaše finanční prostředky proti znehodnocování. Doporučuji. Ev. číslo: 644242.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT