Prodej pozemku, Pro bydlení, 1000 m2 rezervováno

Jalubí, okres Uherské Hradiště, Zlínský

1 700 000 Kč
Nabídnout cenu
ID
643753
Plocha
1000 m2
Jiří Daniel
Jiří Daniel
734 358 582
development@dumrealit.cz
Development
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

exkluzivní prodej stavebního pozemku v obci Jalubí, vedle kostela. Pozemek má jihozápadní orientaci a má ideální tvar obdélníku. Pozemek má šířku 15,5 m². Bezproblémový příjezd až na hranici pozemku. Elektřina je k dispozici. Obec má vlastní čističku vod, proto novému majiteli umožní taktéž čističku odpadních vod, popřípadě septik. Voda se dá vyřešit vrtem. V blízké budoucnosti obec počítá s vybudováním ještě lepší příjezdové cesty a s tím spojené i uložení kanalizace a vody. ( bližší informace k vybudování kanalizace a vody sdělím rád po telefonu). Vzhledem k ceně, orientaci vůči světovým stranám, můžu jen doporučit Ev. číslo: 643753.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT