Prodej pozemku, Trvalý travní porost, 5502 m2

V Polích, Hůry, okres České Budějovice, Jihočeský

500 Kč za m2
Cena je včetně provize a právního servisu. Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada.    Nabídnout cenu
ID
642391
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
5502 m2
Pavel Čada
Pavel Čada
737 249 931
atempo@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
9 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej pozemku ve vzdálenosti 3km od sjezdu z dálnice D3 u obce Hůry u Českých Budějovic. Prodávaný pozemek: parc. č. 543/10 (trvalý travní porost) o celkové výměře 5.502m², zapsaný na LV č. 596 v katastrálním území Hůry (649651). Inženýrské sítě vedou v komunikaci na hranici pozemku viz plány distributorů energií v přiložených fotografiích. Jedná se o pozemek s budoucím potenciálem změny pro využití v části zóny průmyslové zástavby v blízkosti sjezdu z dálnice D3. Doporučuji prohlídku. Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada z realitní kanceláře A TEMPO s.r.o. fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz. Zajistíme Vám financování a veškerý právní servis. Těším se na prohlídce. Ev. číslo: 642391.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT