Prodej pozemku, Zemědělská půda, 11084 m2 prodáno

Hostomice, okres Beroun, Středočeský

450 000 Kč
cena je včetně provize RK a veškerého právního servisu    Nabídnout cenu
ID
643061
Umístění objektu
Samota
Plocha
11084 m2
Martin Hruška
Martin Hruška
724 374 535
m.hruska@dumrealit.cz
Nemo
třída Osvobození 309
Příbram VII 261 01
Zobrazit všech
6 fotografií

Popis nemovitosti

exklusivní prodej pozemku v k.ú. Bezdědice u Hostomic, obec Hostomice. Pozemek je veden jako orná půda s dobrou bonitou a dostupností. Momentálně je pozemek v užívání zemědělského podniku k zemědělským účelům, tedy je řádně obhospodařován, užívání je na základě pachtovní smlouvy, tedy jedná se o výhodnou investici. Pachtovní smlouva je na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 5 let. Pozemek se skládá ze dvou parcel - orná půda o výměře 10896 m² a mez o výměře 188 m². Cena je včetně provize RK a veškerého právního servisu. Více info v RK. Ev. číslo: 643061.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT