Prodej pozemku, Pro bydlení, 3355 m2

Horní Planá, okres Český Krumlov, Jihočeský

10 500 000 Kč
Cena je vč. právního servisu a provize RK. Více informací Vám poskytne makléř Tomáš Pelda.     Nabídnout cenu
ID
641473
Umístění objektu
Klidná část obce
Plocha
3355 m2
Tomáš Pelda
Tomáš Pelda
739 341 014
pelda@dumrealit.cz
Atempo
Plachého 56/1
České Budějovice 370 01
Zobrazit všech
7 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej zastavitelného pozemku v rekreační oblasti u lipenské vodní nádrže ve vesnici Hůrka, část města Horní Planá. Pozemek o celkové výměře 3355 m² je z části dle platného územního plánu města Horní Planá v zastavitelném území v ploše SOR - plochy smíšené obytné rekreační, a z části zasahuje do plochy ZPF - nezastavěné a nezastavitelné území. K dispozici máme územně plánovací informaci s možnostmi inženýrských sítí, viz. fotografie. Okolo nabízeného pozemku se nachází parcely ve vlastnictví města Horní Planá, či státu České republiky. Do rekreační oblasti vede zpevněná veřejná cesta, na pozemek je možné se dostat po polní cestě, která je taktéž ve vlastnictví města Horní Planá. Lukrativní umístění pozemku nabízí celoroční zážitkové vyžití jako je lyžování na Kramolíně a Hochfichtu, nebo výlety do přírody Národního parku Šumava a pobřeží vodní nádrže Lipno. Na oploceném pozemku se nachází listnaté stromy, dřevěná kůlna, králíkárna a na hranici pozemku studna, která je v osobním vlastnictví majitelů sousedních pozemků. Z důvodu udržování studny je na pozemku věcné břemeno oprav a údržby a provozování liniové stavby (vodovod a studna). Doporučuji prohlídku, jde o nemovitost s ideální strategickou polohou k rekreační oblasti v těsné blízkosti vodní nádrže Lipno. Parcela nabízí potenciál krátkodobých pronájmů chatiček k rekreaci (až 5 chatiček o zastavěné ploše 50 m²), viz. plánek mezi fotografiemi. Dle územního plánu zastavěnou plochu pozemku může celkově tvořit 250 m², kdy stavby musí mít maximálně 1 nadzemní podlaží s podkrovím či sklepem. Více informací Vám poskytne realitní makléř Tomáš Pelda z realitní kanceláře A TEMPO s.r.o. fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz. Zajistíme Vám stavební poradenství, financování a veškerý právní servis. Těším se na prohlídce. Ev. číslo: 641473.

Mapa


Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT