Horní Lhota u Luhačovic

Prodej pozemku pro bydlení, 2710 m2

1 400 000 Kč

popis nemovitosti

ve výhradním zastoupení majitele prodej pozemku v obci Horní Lhota u Luhačovic, okres Zlín. Pozemek je pravidelného obdélníkového tvaru, celková plocha je 2.710m², z toho 912m² je určeno pro výstavbu individuálního bydlení. Uliční šíře je přibližně 22m². Orientace je na východní stranu. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Pozemek je v klidné části obce, ale poblíž veškeré občanské vybavenosti. Po obou stranách pozemku stojí novostavba rodinného domu. Pozemek je díky charakteru terénu přístupný přes schodiště. Rovněž stavební materiál pro výstavbu je dopravován stavebním výtahem nebo přes sousedící louky. Stejným způsobem byl stavěn i sousední dům.

V případě zájmu je k dispozici i návrh projektu pro výstavbu rodinného domu.

Obec Horní Lhota je vyhledávanou lokalitou díky své strategické pozici. Leží 10km od lázeňského města Luhačovice a jen 15 km od Zlína. V obci je mateřská škola, obchod, kulturní dům s knihovnou, kostel, restaurace, sportovní areál.

Veškeré bližší informace ráda osobně sdělím, pomoc se zajištěním výhodného financování je samozřejmostí. Se zájemci se ráda uvidím na prohlídce. Ev. číslo: 642438.

2.710 m2celková plocha
22 m2uliční šíře
912 m2stavební plocha
7 kmLuhačovice
15 kmZlín

Fotogalerie

Kontakt na makléře

734 358 585
development@dumrealit.cz
Náměstí Míru 174
Zlín 760 01
Development
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT