CENA NEMOVITOSTI: 2.850.000,- Kč

Prodej domu pro rodinné bydlení i rekreaci, Horní Habartice, obec Habartice.

Představuji Vám velmi hezký dům v obci Habartice

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje koupi rodinného domu v Horních Habarticích. Nemovitost se nachází v centru obce. Přízemí se nachází obývací pokoj, kuchyň, koupelna a další prostory, jež tvoří příslušenství domu - technické zázemí, dílna a garáž. V podkroví jsou dvě obytné místnosti. Zde může být prostor pro realizaci ložnice a dětského pokoje. Prostor nad garáží lze též využít ke zbudování dalšího pokoje. Zahrada je z části okrasná a z části užívána jako užitková. Vedlejší stavbou, která k nemovitosti patří, je zahradní domek. Tento je patrový a napojený na elektriku. Byl užíván jako dílna či sklad zahradního náčiní.

Nemovitost splňuje podmínky pro trvalé bydlení. Lze jí však pořídit i k rekreačním účelům. Může však být vhodná i pro investiční záměr, například za účelem pronájmu. Spodní část je nově vyzděna bez fasády, podkroví je dřevěné. Střecha je kryta betonovými taškami. Půda i krovy jsou udržované. Nemovitost nevlhne, ani nezatéká. Ohřev vody je řešen přes elektrický bojler. Odpady svedeny do septiku. Nové rozvody elektřiny a vody. Topení je pouze lokální - krbovými kamny v přízemí, které se nacházejí v obývací části.

Horní Habartice jsou část obce Habartice, nedaleko města Benešov nad Ploučnicí a Děčína. Dům se nachází na náměstíčku. Zde je Obecní úřad. autobusová zastávka směr Děčína, v opačném směru Česká Kamenice a dále. V blízkosti se nachází i Hostinec a obchod s potravinami. Všude okolo je překrásná příroda, která láká k vycházkám i k výletům do okolních, turisticky oblíbených míst. Nemovitostí Vás ráda provedu po osobní domluvě. Pomohu Vám i s možností financování koupě. Celý obchod bude veden v rámci služeb naší Realitní kanceláře. Neváhejte mne kontaktovat pro sjednání nezávazné prohlídky nemovitosti. Ev. číslo: 640003.

135 m2Zastavená plocha
322Plocha pozemku
Krásná přírodaTuristické cíle
Krátká dojezdová vzdálenostdo okolních měst

Fotogalerie

Kontakt na makléře

775 898 798
lopusanova@dumrealit.cz
Husovo náměstí 69/14
Děčín 405 02
Services
Domluvit prohlídku

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT