Pronájem komerčního objektu, Kanceláře, 615 m2

Havířov, okres Karviná, Moravskoslezský

150 Kč za m2/měsíc
poplatky za další služby se rozpočítavají dle pronajaté plochy
ID
640075
Užitná plocha
615 m2
Konstrukce
Cihlová
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Energ.třída
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Ne
Miroslava Dobřanská
Miroslava Dobřanská
734 291 144
top.roznov@dumrealit.cz
Top Rožnov
Palackého 203
Rožnov pod Radhoštěm 756 61
Zobrazit všech
17 fotografií

Popis nemovitosti

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem kancelářských prostor na atraktivním místě s Havířově, které jsou umístěny v I.NP. budovy. K pronájmu nabízíme celkem 3 kanceláře, které jsou vzájemně průchozí a kromě toho je možno také využívat denní místnost s posezením, kde je umístěn bar a kuchyňka. Největší kancelář je o velikosti 46m² a další dvě mají 27 a 21m². Nabízené prostory jsou dobře dostupné, kousek od centra města a podél příjezdové silnice je také velký počet odstavných ploch pro parkování. Tyto prostory byly v r. 2016 kompletně zrekonstruovány. Jsou vybaveny také řízeným větráním a rekuperací. Celý prostor je napojen také na pult centrální ochrany. Jednotlivé kanceláře se dají pronajmout i samostatně. Po dohodě se dá pronajmout i vybavení kanceláři. V případě potřeby je možné i pronajmout v přízemí budovy skladové prostory. Velikost těchto prostor je celkově 460m². Ale dají se také rozdělit dle potřeby na menší části. Je zde nová podlaha z litého průmyslového betonu. Pro úsporu el. energie byl prostor vybaven LED osvětlením. V současné době jsou tyto prostory vybaveny regály, které po dohodě možno buď odstranit, nebo ponechat novému nájemci. Největší výhodou těchto skladových prostor je, že přístup k nim je možný přes rampu s vysokými vysouvacímu vraty, která je umístěna v zadní části budovy a umožňuje dobrou manipulaci zboží při nakládce a vykládce. Tyto prostory lze také využít i pro lehkou výrobu. Cena pronájmu za kancelářské prostory je stanovena na částku 150.- Kč/m²/den, cena za pronájem skladových prostor je stanovena na částku 100.- Kč/m²/měsíc. Cena ostatních služeb (el. energie, vodné a stočné) se rozúčtovava nájemci na základě vystaveného účetního dokladu dodavatele dle podílu pronajaté plochy, počtu osob a také celkové spotřeby ve společných prostorech. Pronájem prostor lze různě kombinovat- např. skladové + 1 kancelář a pod. Prostory jsou ihned volné. Majitel požaduje při podpisu nájemní smlouvy kauci ve výši 1xměsičního nájmu(dle dohody) a RK provizi ve výši také 1xměsičního nájmu. Ev. číslo: 640075.

Mapa

Nastartujte svoji kariéru, třeba jako...

Elitní makléř

Zařaďte se mezi elitní makléře díky našemu konceptu aktivních tréninků, využití exkluzivních nástrojů a podpory v rámci značky.

Více informací

Makléř srdcař

Milujete kontakt s lidmi, dobře odvedenou práci a skvělé pracovní podmínky? Staňte se makléřem srdcařem a předávejte svou pozitivní energii dál.

Více informací

Rychle vydělávající makléř

Nestačí vám vaše současné příjmy a máte pocit že se vaše kariéra již nikam neposouvá? S naší podporou formou unikátních tréniků a nástrojů začnete vydělávat opravdu rychle.

Více informací

Chráníme Vaše soukromí

Naše společnost používá soubory cookies, které nám pomáhají zlepšovat funkčnost stránek a zajištují, aby naše stránky fungovaly bezpečně, neustále se zlepšovaly a přizpůsobovaly vaše vyhledávání. Díky nim dokážeme lépe nabídnout obsah, který pro vás může být zajímavý a užitečný. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využíváním všech cookies.
Více informací
ROZUMÍM   ZAMÍTNOUT